Rádi cestujeme. Baví nás poznávat nové kraje, kultury a zvyky. Baví nás poznávat města, stavby a různá dopravní řešení, které lidé vytvořili. Rádi pozorujeme přírodní krásy a rozmanité živé tvory. Nikdy nás neomrzí obdivovat tato mistrovská díla našeho Stvořitele.

Azimut Agency byla původně cestovní agentura zaměřená především na prodej letenek, zájezdů a dalších služeb v cestovním ruchu. V letech 2012-2015 jsme postupně rozvíjeli působení v tomto oboru. Byla to skvělá příležitost učit se novým věcem, získávat zkušenosti a navazovat obchodní kontakty s velkými agenturami, cestovními kancelářemi, dopravci a poskytovateli ubytování.

V současné době cestovní agenturu neprovozujeme. Láska k cestování a toulkám na zákoutí naší Planety zůstala. Tento web přináší informace o některých takových místech. Může posloužit těm, kdo plánují navštívit podobná místa. Pokud byste měli pocit, že bychom Vám při plánování Vaší cesty, zajištění letenek a ubytování mohli být nějak nápomocní, neváhejte nás kontaktovat.

Tým Azimut Agency

L+K